britanski-triatlonisti-stali-pershimi-olimpiyskimi-chempionami-v-zmishaniy-estafeti

Британські тріатлоністи стали першими олімпійськими чемпіонами в змішаній естафеті

• 8374 переглядiв

КИЇВ. 31 липня. УНН. Команда Великої Британії завоювала золоту медаль у змішаній естафеті з триатлону на Олімпійських іграх в Токіо, передає УНН.

Переможці подолали дистанцію за 1 годину 23 хвилини 41 секунди. Друге місце зайняли американці (відставання — 14 секунд), третє — французи, що відстали від британців на 23 секунди.

Контекст

Змагання з триатлону на літніх Олімпійських іграх вперше з’явилися в 2000 році в Сіднеї. Олімпійський триатлон є змаганням в трьох видах спорту: плавання на 1,5 км, велогонка на 40 км і забіг на 10 км. Змішана естафета вперше представлена ​​в програмі Олімпіади.

Поточні результати Олімпіади

У медальному заліку лідирує збірна Китаю, яка завоювала 19 золотих, 10 срібних і 11 бронзових медалей. Другою йде команда Японії (17-4-7), третій — збірна США (14-17-11).

Олімпійські ігри в Токіо завершаться 8 серпня.

Завтра, 31 липня, на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх на старт вийде 8 представників України.