bronzova-prizerka-igor-2020-lyudmila-luzan-mamo-ya-tse-zrobila

Бронзова призерка Ігор-2020 Людмила Лузан: "Мамо, я це зробила!"

• 29175 переглядiв

КИЇВ. 5 серпня. УНН. Українська каноїстка Людмила Лузан, яка сьогодні фінішувала третьою у фіналі на дистанції 200 м і виборола для України бронзу, зворушливо прокоментувала свою перемогу, присвятивши її мамі. Про це повідомляє УНН з посиланням на НОК України.

Цитата

“Здається, що я сплю — стільки років йшла до медалі. Дякую всім, хто підтримував, спасибі моїм тренерам. Це просто неймовірно, ми разом прийшли до цієї медалі. Я мріяла перемогти, але це мої перші Олімпійські ігри... Присвячую нагороду мамі, вона мріяла, що я буду на Олімпіаді і візьму там медаль. Мамо, я це зробила!”, — сказала спортсменка.

Спортсменка зазначила, що попереду на неї чекає коронна дистанція на 500 м у двійці. Вона боротиметься разом із українською веслувальницею-каноїсткою Анастасією Четверіковою. Людмила впевнена, що це не остання її нагорода та заявила, що не зупинятиметься на досягнутому.

Додамо

Бронзова медаль Лузан — 12 нагорода України на Іграх у Токіо-2020 і перша у веслуванні на байдарках і каное.

2019 року Людмила брала участь у Європейських іграх, у парі з Анастасією Четверіковою здобула 5-те місце на дистанції 500 метрів.

Нагадаємо

Перший заїзд на 200 м, який відбувся 4 серпня, Людмила Лузан виграла із результатом — 45,571 секунди.