budivelnik-obigrav-krivbas-ta-nablizivsya-do-lidera-ukrayinskoyi-superligi

"Будівельник" обіграв "Кривбас" та наблизився до лідера української Суперліги

• 16718 переглядiв

КИЇВ. 18 грудня. УНН. Столичний "Будівельник" здобув комфортну перемогу над "Кривбасом" з рахунком 82:73 в домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги, повідомляє УНН з посиланням на сайт Суперліги.

Статус фаворита кияни почали виправдовувати зі старту, створивши перевагу 10:2 і втримуючи її. “Кривбас” старався триматись за господарями на невеликій відстані, але провал в середині другої чверті коштував гостям −19 за три хвилини до великої перерви. Кінцівку чверті все-таки краще зіграли гравці “Кривбасу”, які трішки відігрались — 38:27.

Третя чверть пройшла в схожому з попередньою — за хвилину до кінця “Будівельник” вигравав +23, але “Кривбас” до перерви трішки скоротив відставання — 58:40. На той момент у “Кривбаса” була реалізація 28 відсотків проти 56-ти у “Будівельника”, що і спричинило таку різницю у рахунку.

В останній чверті “Кривбас” “прорвало” — команда Сліпенчука здобула 33 бали, скоротила відставання до 8-10 очок і тримала інтригу до кінця, поступившись 73:82.

“Будівельник” виграв 16-й матч при 6 поразках і йде другим після бездоганного “Прометею” (19:0).