budivelnik-zaznav-chetvertoyi-porazki-v-superlizi

"Будівельник" зазнав четвертої поразки в Суперлізі

• 6424 переглядiв

КИЇВ. 14 січня. УНН. МБК “Миколаїв” в домашньому поєдинку української Суперліги Парі-Матч наніс поразки баскетболістам київського “Будівельника”, передає УНН з посиланням на прес-службу змагань.

Команди провели рівну стартову чверть, протягом якої обмінялися міні-ривками. Вдалий відрізок господарів своєчасним тайм-аутом призупинив Володимир Коваль, після чого “будівели” підібралися до суперника, залишивши від переваги “Миколаєва” лише 1 очко (21:20).

Друга чверть залишилася за “корабелами”, які мали тотальну перевагу на щитах, а також відмінно атакували з-за дуги, реалізувавши 7 із 14 дальніх за першу половину (44:34). Після великої перерви господарі продовжили нарощувати відрив, який по ходу третьої чверті сягнув максимальних 19 очок.

У дебюті заключної чверті здалося, що “Будівельник” може оформити “камбек” — 5 поспіль очок від Сандула та точний дальній від Зотова залишили 7 балів від переваги “Миколаєва”. Але на більше гостей не вистачило: свіжіші “корабели” швидко повернули собі двозначну перевагу, але й цього разу довести матч до спокійної перемоги підопічним Володимира Поляха не вдалося.

Багато помилок і втрата концентрації у кінцівці призвели до того, що вже на останній хвилині кияни скоротили відставання до 3 очок, але часу на те щоб наздогнати господарів киянам не вистачило. Таким чином, “Будівельник” зазнав четвертої поразки у сезоні, поступившись з рахунком 69:72.

Статистика:
“Миколаїв” — Носков 14 очок + 5 передач + 4 підбирання, Онуфрієв 10 + 8 підбирань, Попов 15 + 7 підбирань — 7 втрат, Кушніров 14 + 7 підбирань
“Будівельник” — Сандул 17 + 9 підбирань, Дроздов 10 + 7 підбирань + 4 перехоплення — 3 втрати, Анісімов 9, Місяць 9, Крутоус 9 — 4 втрати, Зотов 8 + 5 передач, Дзюба 7.

Зауважимо, що кияни втримують другу позицію в турнірній таблиці — 13 виграшів та 4 поразки, а миколаївці йдуть 4-ми з 9 перемогами в 16 баталіях.

Додамо також, “Будівельник” наступну гру у регулярному чемпіонаті зіграє 18 січня вдома проти “Політехніка”, а “Миколаїв” 19 січня на виїзді гратиме проти “Хіміка”.