chekhiya-zdobula-peremogu-u-matchi-supernikiv-ukrayini-po-lizi-natsiy

Чехія здобула перемогу у матчі суперників України по Лізі націй

• 7882 переглядiв

КИЇВ. 13 жовтня. УНН. Збірна Чехії перед зустріччю із Україною провела у місті Трнава гостьовий поєдинок Ліги націй проти Словаччини, передає кореспондент УНН.

У першому таймі стійка врятувала ворота словаків, але після відпочинку Кременчик відтіснив корпусом суперника і пробив кіпера господарів Дубравку. Через десять хвилин словаки вирівняли цифри на табло, завдяки добиванню Гамшика з кількох метрів до лінії воріт. Переможний гол відбувся на 76 хвилині. Нападник "Роми" Патрік Шик зіграв на випередження після подачі з кутового та відправив головою м'яч до цілі – 1:2.

Зазначимо, що в турнірній таблиці групи 1 Дивізіону В лідирує Україна – 6 очок. Чехія набрала 3 пункти, а у словаків нуль.

Додамо також, вже 16-го вересня на стадіоні "Металіст" Україна прийматиме Чехію.