chelsi-v-seriyi-penalti-zdobuv-putivku-v-final-ligi-yevropi

"Челсі" в серії пенальті здобув путівку в фінал Ліги Європи

• 9034 переглядiв

КИЇВ. 10 травня. УНН. На "Стемфорд Брідж" лондонський "Челсі" та франкфуртський "Айнтрахт" зійшлися у битві за перепустку до фіналу Ліги Європи УЄФА, передає УНН.

Єдине взяття воріт до перерви відбулося зусиллями Лофтуса-Чіка, якого на оперативний простір у штрафній вивів Еден Азар – англієць відправив м'яч під дальню стійку. Проте гості з Німеччини вирівняли становище на початку наступної 45-хвилинки. Сербський форвард Лука Йовіч вільно отримав м'яч в середині штрафної та відправив його в нижній кут воріт – 1:1.

Оскільки перша гра команд також призвела до нічиї 1:1 на команди очікували два екстра-тайми, а згодом і серія пенальті в якій лондонці забили чотири спроби, а гості три.

Відзначимо, що представники клубів Жиру (10) і Йовіч (10) - кращі бомбардири цієї Ліги Європи.

Також додамо, "Челсі" 29 травня зіграє в фіналі c "Арсеналом".