chempionat-ispaniyi-barselona-rozgromila-malorku-v-pershomu-matchi-pislya-pauzi

Чемпіонат Іспанії: "Барселона" розгромила “Мальорку” в першому матчі після паузи

• 11540 переглядiв

КИЇВ. 14 червня. УНН. “Барселона” в гостях з рахунком 4:0 обіграла “Мальорку” в матчі 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу клубу.

Забитими м’ячами відзначилися Артуро Відаль (2-я хвилина), Мартін Брейтуейт (37), Жорді Альба (80) і Ліонель Мессі (90 + 3). Брейтуейт став третім датським гравцем в історії “Барселони”, який забив за клуб в національному чемпіонаті, після Мікаеля Лаудрупа і Аллана Сімонсена.

На початку другого тайму, незважаючи на те що матч проходив при порожніх трибунах, на поле вибіг уболівальник в формі збірної Аргентини і зробив Селфі з Мессі. Потім його забрали співробітники безпеки.

A pitch invader got into Barcelona's closed-doors La Liga match vs. Mallorca pic.twitter.com/qFyLYoWoaw

— B/R Football (@brfootball) June 13, 2020

“Барселона” лідирує в турнірній таблиці першості, набравши в 28 матчах 61 очко, “Мальорка” розташовується на 18-му місці, перебуваючи в зоні вильоту з 25 очками.

Чемпіонат Іспанії відновився другим серед п’яти провідних європейських чемпіонатів 11 червня. Першим 16 травня був відновлений чемпіонат Німеччини. Всі матчі іспанської першості проводяться з дотриманням заходів безпеки і без глядачів, командам дозволено робити по п’ять замін.