chempionat-svitu-z-biatlonu-kapitan-zbirnoyi-ukrayini-stala-somoyu-u-gontsi-peresliduvannya

Чемпіонат світу з біатлону: капітан збірної України стала сьомою у гонці переслідування

• 20057 переглядiв

КИЇВ. 14 лютого. УНН. Перший тиждень змагань чемпіонату світу-2021 з біатлону в Поклюці закінчувала жіноча гонка переслідування, передає УНН з посиланням на IBU.

Капітан збірної України Олена Підгрушна фінішувала сьомою, випередивши на останньому колі кількох спортсменок (0). Дар’я Блашко (3) прийшла до фінішу 24-ю та випередила на 0,2 с Юлію Джиму (3).

Золота нагорода дісталася норвежці Екхофф (2). Другою стала представниця Австрії Хаузер (1), а трійку лідерів замкнула Шевальє-Буше із Франції (2).

Примітно, що краща з українок Юлія Джима піднялася на 23-е місце загального заліку Кубку світу, а Дар’я Блашко завдяки двом успішним стартам в Поклюці повернулася в топ-30.

Після чотирьох наповнених адреналіном змагальних днів, завтра спортсмени отримують день відпочинку, а 16-го лютого дівчата продовжать боротьбу за медалі чемпіонату в індивідуальній гонці.