chergova-peremoga-pidnyala-manchester-yunayted-v-zonu-pley-of-ligi-chempioniv

Чергова перемога підняла "Манчестер Юнайтед" в зону плей-оф Ліги чемпіонів

• 7944 переглядiв

КИЇВ. 30 березня. УНН. У 32-му турі Англійської Прем'єр-ліги "Манчестер Юнайтед" приймав "Вотфорд" на стадіоні "Олд Траффорд", повідомляє кореспондент УНН.

На 28 хвилині Маркус Решфорд першим змінив цифри на табло. Шоу здійснив відбір м'яча біля свого карного майданчику, пройшов з ним до центру поля звідки й віддав гостру передачу за спини захисникам. Далі Решфорд завдав точного пострілу при побаченні з воротарем.

Рахунок 2:0 на 72 хвилині зробив Марсьяль, який з другої спроби заніс м'яч до сітки. Інтригу в поєдинок вніс гол Дукуре, але вже йшла 90-та хвилина матчу і на більше гостям не вистачило часу – 2:1.

Зауважимо, що в турнірній таблиці "МЮ" набрав 61 бал та займає вже 4-й рядок. "Вотфорд" залишився в середині ліги із 43-ма пунктами.

Нагадаємо, "Манчестер Юнайтед" затвердив Сульшера головним тренером клубу.