chernigivska-desna-perervala-bezperemozhnu-seriyu-v-upl

Чернігівська "Десна" перервала безпереможну серію в УПЛ

• 9290 переглядiв

КИЇВ. 6 квітня. УНН. Донецький "Олімпік" у Києві на стадіоні "Динамо" провів зустріч 23-го туру другої шістки команд Української Прем'єр-ліги з чернігівською "Десною", передає кореспондент УНН.

У зустрічі були забиті два м'ячі і обидва у ворота номінальних господарів. У середині першого тайму подача з кутового знайшла Старенького з "Десни", який ударом головою направив м'яч від газону до Дениса Фаворова, який відкрив рахунок.

На 70 хвилині відзначився і сам Сергій Старенький, який проштовхнув м'яч до сітки з передачі Картушова – 0:2.

Відзначимо, що у "Десни" перервалась серія із 3-х матчів без перемог, натомість у "Олімпіка" триває серія без перемог – 11 матчів.

Додамо, у турнірній таблиці чернігівці набрали 31 очко і займають 7-й рядок. "Олімпік" 10-й (20).

Нагадаємо, два поєдинки закриють програму 23-го туру УПЛ.