chigrinskiy-ta-shakhov-dopomogli-aeku-obigrati-krivdnika-desni-u-lizi-chempioniv

Чигринський та Шахов допомогли "АЕКу" обіграти кривдника "Десни" у Лізі чемпіонів

• 13050 переглядiв

КИЇВ. 2 жовтня. УНН. Українські легіонери грецького "АЕКа" Дмитро Чигринський і Євген Шахов допомогли своєму клубу потрапити в груповий етап Ліги Європи, передає УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Грекам протистояв грізний німецький “Вольфсбург”. Проте на 20 хвилині “АЕК” втратив шанс відкрити рахунок — Манталос не забив з пенальті, а в додатковий час вони пропустили від колишнього футболіста “Динамо” Адміра Мехмеді.

Голи Сімоеша на 64 хвилині та Ансаріфарда на 90 + 4 хвилині призвели до сенсаційного результату цього поєдинку — 2:1 на користь “АЕКа”.

Примітно, що обидва українці відіграли повний поєдинок за переможців.

Нагадаємо, що в минулому раунді кваліфікації “Вольфсбург” обіграв чернігівську “Десну”.