chinni-chempioni-nba-peremogli-na-starti-finalu-zakhidnoyi-konferentsiyi

Чинні чемпіони НБА перемогли на старті фіналу Західної конференції

• 9430 переглядiв

КИЇВ. 16 травня. УНН. Переможці регулярного чемпіонату НБА “Х’юстон Рокетс” приймали чинних чемпіонів “Голден Стейт Ворріорс” у першому поєдинку фіналу Західної конференції НБА на паркеті “Тойота Центру”, передає кореспондент УНН.

Лідерські якості Джеймса Хардена дозволили розпочати “Рокетс” гру з ривка 12:4. До кінця першої перерви між чвертями гості вирівняли становище — 30:29.

Довгий час тривала безкомпромісна, рівна боротьба і тільки у другій половині третьої чверті “Х’юстон” набрали тільки 2 пункти за 5-хвилинний проміжок і відпустили опонентів — 72:85. Даного гандикапу “ГСВ” вистачило аби святкувати перемогу на старті серії — 119:106.

Відзначимо, що найрезультативнішим гравцем протистояння став Джеймс Харден з “Рокетс” — 41, у Кріса Пола 23 очки і 11 підбирань. У складі переможців 37 балів в активі Кевіна Дюранта, 28 у Клея Томпсона, 18 + 8 передач у Стефана Каррі.

Нагадаємо, що у паралельній серії “Бостон” виграє у “Клівленда” 1:0.