chinniy-chempion-ukrayini-z-basketbolu-perervav-seriyu-porazok-v-superlizi

Чинний чемпіон України з баскетболу перервав серію поразок в Суперлізі

• 7330 переглядiв

КИЇВ. 12 січня. УНН. “Черкаські Мавпи” в домашньому матчі Суперліги Парі-Матч приймав на своєму майданчику МБК “Миколаїв”, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ФБУ.

Команди провели рівну та результативну першу половину. Господарі левову долю очок набирали, атакуючи з трисекудної, набравши до великої перерви 30 балів з 48 саме з фарби. Миколаївці, в свою чергу, мали перевагу на щитах, за рахунок чого набирали більше очок другого шансу, але 9 втрат за першу половину не дозволили команді Віталія Чернія виграти відрізок до великої перерви.

У третій чверті команди обмінялися ривками: спочатку “Мавпи” відірвалися на 10-очкову дистанцію, після чого вдалий відрізок провели гості, які вирівняли рахунок перед заключною чвертю, у якій доля матчу і вирішувалась.

Ключовий відрізок матчу краще провели господарі, які, набравши 36 очок за заключну чверть, зуміли усе ж таки дотиснути “корабелів” і вперше в сезоні перемогти вдома.

Таким чином, команда Максима Міхельсона перервала серію з п’яти поспіль поразок, перемігши “Миколаїв” з рахунком 101:94.

Додамо, що в активі “Мавп” лише 3 звитяги при 10 поразках — останнє 8 місце в таблиці. “Миколаїв” має 7 виграшів в 14 баталіях — 5.