chinniy-chempion-ukrayini-z-khokeyu-prodovzhiv-peremozhnu-seriyu-v-ukhl

Чинний чемпіон України з хокею продовжив переможну серію в УХЛ

• 14836 переглядiв

КИЇВ. 14 лютого. УНН. У поєдинку 34-го туру регулярного чемпіонату УХЛ в Херсоні "Дніпро" зустрівся з "Кременчуком", повідомляє УНН з посиланням на сайт ліги.

Перший період не приніс закинутих шайб. “Дніпро” активно почав другу 20-хвилинку, але “городяни” закинули першими, та й ще двічі поспіль — спочатку Денискін засмутив Петрова, а через три хвилини Гриценко пішов від захисників і подвоїв перевагу команди. Через деякий час “щукам” вдалося скоротити відрив завдяки точному кидку Каракулько. Однак підопічним Тимченко радіти довелося недовго — Григорян знову збільшив відрив до двох шайб.

Початок третього періоду залишився за господарями — Чернишенко скоротив рахунок в матчі і повернув команду в бій. Але вже з наступними атаками “щук” відмінно справлявся Давлетшін. За кілька хвилин до кінця періоду емоції почали брати верх у хокеїстів, але тут на допомогу прийшли арбітри, які загасили загострення пристрастей. Матч завершився з рахунком 2:3 на користь “Кременчука”.

В іншій зустрічі “Білий Барс” вдома поступився “Кременчук” — 1:2.

“Кеременчук” виграв третій поєдинок поспіль в лізі і набрав 54 очки — відстають на два пункти від “Донбасу”.