chinniy-chempion-ukrayini-zaznav-pospil-drugoyi-porazki-v-chempionati-ukrayini-z-basketbolu

Чинний чемпіон зазнав другої поразки поспіль в чемпіонаті України з баскетболу

• 13263 переглядiв

КИЇВ. 12 січня. УНН. Баскетболісти "Одеси" перемогли вдома "Дніпро"в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 82:71, передає УНН з посиланням на ФБУ.

Команди розпочали поєдинок за низької результативності. За перші п’ять хвилин суперники ледь набрали 10 очок на двох. Та в наступні хвилини результативність зросла.

По перерві перебіг боротьби на майданчику суттєвих змін не зазнав. Реалізація залишилася на звичному рівні. На двох суперники набрали 36 очок. Різниця в 3 очки збереглася. Одесити змогли відіграти невеликий ривок гостей.

По ходу заключної 10-хвилинки перевага одеситів вперше в матчі зростала до восьми очок. Гості до останнього намагалися відігратися, та їм цього так і не вдалося. Відтак одесити завдали чемпіону третьої в сезоні поразки, яка стала для "Дніпра "другою поспіль.

Додамо, найпомітнішими в складі переможців були Артамонов (15 очок), Носков (14 очок, 7 підбирань), Браун (10 очок, 12 підбирань).