chotiri-goli-bez-vidpovidi-dinamo-rozgromilo-minay

Чотири голи без відповіді: "Динамо" розгромило "Минай"

• 16522 переглядiв

КИЇВ. 26 вересня. УНН. ФК "Динамо" вийшов тріумфатором із баталії 4 туру УПЛ у номінально гостьовому поєдинку із дебютантом змагань ФК "Минай", передає кореспондент УНН.

"Минай" практично весь матч провів у меншості через раннє вилучення на 15-й хвилині Павліша.

Півзахисник Олександр Андрієвський, відкривши рахунок у матчі з "Минаєм" з ефектної передачі п'ятою від Владислава Супряги, забив свій перший м’яч у футболці "Динамо" в офіційних турнірах. До перерви рахунок подвоїв Циганков, який добив сферу у сітку після удару у стійку Вербіча.

По перерві кияни користалися грою у більшості та забили зусиллями Вербіча на 59-ій хвилині, а також відбувся автогол гравця "Миная" Матіча – 4:0.

Додамо, "Динамо" набрало 10 очок і вийшло у лідери турнірної таблиці. "Минай" залишився із 3 пунктами.

Як повідомлялося раніше в УНН, клуб Прем’єр-ліги України підсилився литовським півзахисником.