debyut-milevskogo-ne-vryatuvav-minay-vid-porazki-v-upl

Дебют Мілевського не врятував "Минай" від поразки в УПЛ

• 16022 переглядiв

КИЇВ. 14 лютого. УНН. Матчем команд із нижньої частини турнірної таблиці — “Минаю” та “Львову” продовжився розіграш 14-го туру УПЛ, передає кореспондент УНН.

“Минай” значно переважав опонента у володінні м’ячем, але на завершальній стадії атак їм не щастило. Бразильський півзахисник гостей Тавареш оформив дубль до перерви, відзначившись при виході з голкіпером один на один (13 хв), і на 45 хвилині забив з контратаки. На початку наступного тайму Антон Шиндер скоротив відставання — 2:1.

Примітно, що дебютну офіційну гру за господарів провів іменитий екснапданик збірної України Артем Мілевський (перший матч в УПЛ починаючи з 2012 року). Форвард провів на полі 59 хвилин і був замінений на нігерійця Одуеньї.

Гравці “Львова” з 15 вересня 2019 року на полях суперників більше одного голу за матч в УПЛ не забивали. Ця серія перервалася сьогодні. Клуб з 12 очками піднявся на 10-й рядок. “Минай” йде 12-м.