debyutant-basketbolnoyi-superligi-zaznav-porazki-vid-khimika

Дебютант баскетбольної Суперліги зазнав поразки від "Хіміка"

• 10793 переглядiв

КИЇВ. 11 вересня. УНН. Новачок українсько баскетбольної Суперліги "Тернопіль" поступився у контрольному матчі проти "Хіміка", передає УНН з посиланням на сайт Федерації баскетболу України.

Програвши лише заключну чверть, южненці лідирували протягом усієї дистанції та здобули впевнену перемогу з рахунком 86:76.

Найрезультативнішим гравцем матчу став форвард “Хіміка” Анрій Войналович, який набрав 25 очок (12/15 двоочкових, 1/2 штрафних) за 18 з половиною хвилин на майданчику. Також варто відзначити ефективну гру Льюїса Саллівана, який до 19 очок додав 11 підбирань та 4 передачі.

Примітно, що у попередній грі “Тернопіль” переміг “Черкаські Мавпи”. В обох матчах “Тернопіль” виграв боротьбу на щитах, отримавши перевагу на підбираннях. У грі проти “Мавп” — 44 проти 41 (13 — 11 у нападі), а в матчі проти “Хіміка” 33 проти 27.

Додамо також, “Тернопіль” свої наступні контрольні матчі зіграє 13 та 14 вересня в столиці проти “Київ-Баскета”, а “Хімік” 11 вересня у Черкасах протистоятиме місцевим “Мавпам”.