debyutniy-gol-eks-gravtsya-tsska-dinamo-provelo-chergoviy-sparing

Дебютний гол екс-гравця “ЦСКА”: “Динамо” провело черговий спаринг

• 18484 переглядiв

КИЇВ. 11 липня. УНН. У перший день другого передсезонного збору київське “Динамо” провело контрольний матч з швейцарським “Серветтом”, передає УНН з посиланням на сайт “біло-синіх”.

Ведені підтримкою своїх уболівальників, гравці “Серветта” почали гру активно в атаці, що незабаром вилилося у швидкий гол. На 12-й хвилині Кастріот Імері прийняв м’яч на лівому фланзі біля бокової лінії, змістився в центр і з лінії штрафного спрямував м’яч у ближній нижній кут — 1:0.

Старання “динамівців” увінчалися голом тільки за п’ять хвилин до завершення основного часу. Лєднєв з центру поля віддав довгий пас низом врозріз на фланг на Тимчика, той навісив від лицьової в центр штрафного майданчика, звідки новачок “Динамо” Шкурін ударом головою відправив м’яч у ворота, забивши гол у своєму дебютному матчі у футболці “Динамо”.

Підсумок зустрічі — нічия 1:1. Гол новачка приніс “біло-синім” нічию в стартовому матчі на зборі.