desna-stala-drugim-uchasnikom-1-8-finalu-kubku-ukrayini

"Десна" стала другим учасником 1/8 фіналу Кубку України

• 12360 переглядiв

КИЇВ. 26 вересня. УНН. У Херсоні місцевий ФК "Кристал" із Другої ліги України приймав представника елітного чемпіонату країни чернігівську "Десну" в рамках протистояння 1/16 фіналу Кубку України з футболу, передає кореспондент УНН.

Команди вирішили перенести з'ясування ім'я переможця на другий тайм. На 52 хвилині Денис Фаворов вдало зіграв головою на ближній стійці після подачі партнера зі штрафного. До кінця ігрової години Волков пробив між ніг голкіперу господарів – 0:2.

Інтригу у матч приніс Андрій Барладим, який скористався помилкою захисту "Десни" при створенні штучного офсайду та переграв воротаря при виході з ним віч-на-віч – 1:2. Через п'ять хвилин форвард Хльобас повернув чернігівцям перевагу у два голи. Господарі продовжували боротися і в додатковий час Антон Брищук відзначився ефектним голом за виворіт голкіперу – 2:3.

Відзначимо, що "Десна" стала другим учасником 1/8 фіналу КУ після того, як вчора до наступного етапу пройшли львівські "Карпати".