desna-svyatkuvala-peremogu-nad-zoreyu-u-gri-z-dvoma-viluchennyami

"Десна" святкувала перемогу над "Зорею" у грі з двома вилученнями

• 12961 переглядiв

КИЇВ. 7 березня. УНН. У центральному матчі 22-го туру Української Прем'єр-ліги "Десні" дісталася перемога в домашній грі із "Зорею", передає кореспондент УНН.

На 21 хвилині за гру прямою ногою вилучення отримав футболіст господарів Гуцуляк. Це не завадило "Десні" провести швидкий випад і до перерви Філліпов відкрив рахунок завдяки голу поміж ніг голкіперу.

У компенсований час склади команд вирівнялися: Луньов зіграв грубо у підкаті і отримав червону картку. Рахунок до кінця протистояння залишився незмінним – 1:0.

Примітно, що обидва вилучення головний арбітр матчу Катерина Монзуль продемонструвала після перегляду відео по VAR.

Варто зазначити, що підопічні Олександра Рябоконя набрали 42 очки й поки зрівнялися по заліковим пунктам з "Динамо". У "Зорі" на один бал більше.

Нагадаємо, дубль Тотовицького приніс "Десні" розгромну перемогу над "Маріуполем".