desyata-peremoga-dopomogla-manchester-yunayted-nazdognati-lidera-apl

Десята перемога допомогла "Манчестер Юнайтед" наздогнати лідера АПЛ

• 14232 переглядiв

КИЇВ. 2 січня. УНН. ФК "Манчестер Юнайтед" на власній арені обіграв "Астон Віллу" (2:1) в матчі 17-го туру Англійської Прем'єр-ліги, повідомляє УНН з посиланням на сайти колективів.

Рахунок був відкритий на 40-й хвилині матчу. Захисник "МЮ" Аарон Ван-Біссака виконав подачу в чужу штрафну, звідки нападник Антоні Марсьяль ударом головою відправив м'яч точно в ціль.

Гості відігралися на 58-й хвилині - нападник Бертран Траоре отримав передачу від капітана бірмінгемців Джека Гріліша і з вигідної позиції влучив у ворота, що захищаються Давидом де Хеа.

Однак, уже через чотири хвилини "МЮ" знову вийшов вперед. Півзахисник "Вілли" Дуглас Луїс у власному штрафному порушив правила в боротьбі з Полем Погба і суддя негайно показав на "точку". Бруну Фернандеш впевнено реалізував одинадцятиметровий – 2:1.

Зазначимо, що у "Манчестер Юнайтед" і "Ліверпуля" стало по 33 очки – вони йдуть лідерами турніру.

Нагадаємо, "Лестер" та "Манчестер Юнайтед" зіграли внічию у центральній грі туру АПЛ.