devyatnadtsyatirichna-ukrayinska-tenisistka-vdruge-pospil-vigrala-mizhnarodni-zmagannya

Дев'ятнадцятирічна українська тенісистка вдруге поспіль виграла міжнародні змагання

• 10608 переглядiв

КИЇВ. 15 липня. УНН. Українська тенісистка Катаріна Завацька стала переможницею великого турніру ITF з призовим фондом 100 тис. дол. – "Grand Est Open 88" в місті Контрексевіле (Франція), повідомляє УНН з посиланням на Тенісний портал України.

У фіналі 19-річна рівнянка за 1 годину 11 хвилин обіграла Ульріке Ейкер з Норвегії – 6:4, 6:4.

Примітно, що протягом турніру 19-річна українка обіграла третю і другу сіяних. Друга ракетка турніру - Штефані Фьогель була діючою чемпіонкою змагань.

Крім того відзначимо, що це сьомий професійний титул ITF в кар'єрі Завацької, але перший такого високого ґатунку із семи.