dinamo-na-ostannikh-khvilinakh-zdobulo-peremogu-u-matchi-chempionatu-ukrayini

"Динамо" на останніх хвилинах здобуло перемогу у матчі чемпіонату України

• 13513 переглядiв

КИЇВ. 20 вересня. УНН. Київське "Динамо" на стадіоні "Олімпійський" святкувало виграш над ПФК "Львів" (3:1), передає кореспондент УНН.

Після нульової нічиї у першій половині Мірча Луческу випустив гравців основної обойми клубу — Буяльського, Сидорчука, Циганкова та Шапаренка, і вже через кілька хвилин Циганков відкрив рахунок ударом з пенальті.

Проте на 62 хвилині “Динамо” програло боротьбу на другому поверсі у своїй штрафній та пропустили м’яч від хорватського захисника Челіча, який добив м’яч після спроби головою іншого оборонця Кравчука.

На 84 хвилині арбітр побачив у діях француза Міхубі відштовхування в сторону Циганкова і продемонстрував йому другу жовту картку. Через кілька хвилин право на штрафний заробило “Динамо” — Шапаренко оформив гол. В компенсований час відзначився ще й Супряга, який забив після передачі Шапаренка. При цьому Микола здійснив ефектний фінт перед асистом.

Відзначимо, що “біло-сині” набрали 7 очок після трьох турів, у “Львову” жодного балу після двох баталій.