dinamo-ne-zmoglo-peregrati-kolos-i-vtratilo-ochki

“Динамо” не змогло переграти “Колос” і втратило очки

• 12010 переглядiв

КИЇВ. 12 грудня. УНН. Київське “Динамо” втратило залікові бали у домашній грі 13 туру УПЛ із “Колосом” із Ковалівки, передає УНН.

На початку другої половини Віталій Миколенко порушив правила у власній штрафній і “Колос” завдяки Євгену Селезньову вийшов вперед. За гру прямою ногою Шепелєв залишив “біло-синіх” у меншості. Проте на 70 хвилині Максименко також отримав червону картку і склади вирівнялися.

У грі 10 на 10 Віктор Циганков забив двічі (74 хвилина з пенальті, і 84 хв). У гостей на 87 хвилині забив гол Антюх та приніс “Колосу” нічию 2:2.

Зауважимо, “Динамо” з 30 очками залишається лідером турніру. “Колос” набрав 18 балів — 5-тий.