dinamo-obigralo-metalist-1925-pered-startom-u-lizi-chempioniv

"Динамо" обіграло "Металіст 1925" перед стартом у Лізі чемпіонів

• 16438 переглядiв

КИЇВ. 12 вересня. УНН. У рамках сьомого туру УПЛ київське "Динамо" завітало до Харкова, де зіграло з місцевим "Металістом 1925", передає кореспондент УНН.

Деталі

У першому таймі кияни створили низку моментів біля чужих воріт, і навіть одного разу забили, проте гол був відмінений. Натомість футболіст "Металіста 1925" Ременюк поцілив ігровий снаряд у поперечину.

Ударна п'ятихвилинка на початку другого тайму супроводжувалася двома забитими м'ячами "біло-синіх". На 47 хвилині Циганков зіграв на випередження та замкнув простріл Шкуріна, а через п'ять хвилин Гармаш забив після передачі Де Пени – 2:0.

Таким чином "Динамо" на чолі турнірної таблиці УПЛ підійшло до стартового поєдинку групового етапу Ліги чемпіонів проти португальської "Бенфіки", який відбудеться 14 вересня на НСК "Олімпійський" у Києві.