dinamo-peremoglo-rukh-i-viyshlo-v-lideri-chempionatu-ukrayini

"Динамо" перемогло "Рух" і вийшло в лідери чемпіонату України

• 16521 переглядiв

КИЇВ. 17 жовтня. УНН. Поєдинок "Рух" – "Динамо" продовжив програму першого змагального дня шостого туру Української Прем'єр-ліги, передає кореспондент УНН.

Загалом більшість ігрового часу контролювали саме кияни, вони ж частіше створювали гольові моменти. На 30 хвилині Карлос Де Пена виявився у чужій штрафній і з передачі Циганкова відзначився голом в один дотик. Тільки на останніх секундах основного часу гравець збірної Люксембургу Жерсон Родрігес, отримавши передачу від Томаша Кендзьори, зняв усі питання стосовно переможця зустрічі – 2:0.

Зазначимо, що "Динамо" має безпрограшну серію в УПЛ з шести матчів (4 виграші) і перервало серію з 8-ми ігор в яких неодмінно пропускали бодай один м'яч.

Примітно, "біло-сині" набрали 14 очок і наразі одноосібно лідирують в таблиці. "Рух" на передостанньому 13-му місці – 2 пункти.