dinamo-provelo-rezultativniy-sparing-u-shveytsariyi

"Динамо" провело результативний спаринг у Швейцарії

• 14840 переглядiв

КИЇВ. 7 липня. УНН. Київське “Динамо” провело заключний, четвертий спаринг у рамках першого навчально-тренувального збору в Швейцарії. Суперником “біло-синіх” стала 5-та команда минулого чемпіонату Швейцарії — “Люцерн” із однойменного міста, де й відбувся матч, передає УНН з посиланням на сайт чинного чемпіона України.

Господарям поля вдалося швидко встановити комфортну перевагу на свою користь, забивши два м’ячі на початку зустрічі. Обидві гольові атаки з центра поля розпочав Фарол Тасар. На 9-й хвилині простріл із лівого флангу знайшов у штрафному “Динамо” Паскаля Шурпфа, який виграв боротьбу у захисників і скинув м’яч на Деяна Соргіча, котрий розстріляв Дениса Бойка з близької відстані.

А сімома хвилинами пізніше “Люцерн” розвинув свою територіальну перевагу у друге взяття воріт “Динамо”: вже Соргіч головою скинув м’яч під удар Філіпу Угрінічу — і Бойко капітулював перед ударом швейцарця.

Після невдалого старту динамівці взяли м’яч під свій контроль і вирівняли гру. Однак забити ніяк не вдавалося, особливо не щастило Карлосу де Пені. Уругваєць втратив щонайменше три нагоди: спочатку зі стандарту направив ігровий снаряд над поперечиною, далі затягнув із ударом і влучив у захисника, а коли розстрілював ворота з близької відстані — не зміг переграти голкіпера Васіча.

У перерві Мірча Луческу змінив обох флангових захисників, із зон яких пропускалися м’ячі у першій половині зустрічі — Скорко та Дубінчак вийшли замість Кравченка та Сироти, а Лєднєв замінив де Пену. Остання заміна згодом і спрацювала — спочатку Богдан “пристрілювався”, потужно, але неточно пробивши з середньої дистанції після пасу Скорка, а на 56-й хвилині скоротив відставання в рахунку. Голкіпер “Люцерна” Васо Васіч парирував удар Жерсона Родрігеса з лінії штрафного, але з добиванням Лєднєва вже не впорався — 2:1.

Однак швейцарцям невдовзі вдалося втретє вразити ворота Бойка — голкіпер “Динамо” зреагував на удар Ндіайє, який вийшов на заміну, з кута воротарського, однак першим на м’ячі опинився Соргіч, добивши круглого у ворота.

Загалом у другому таймі динамівці активніше діяли в атаці, ніж до перерви, і можна відзначити удар Буяльського низом по центру воріт, потужний постріл Родрігеса метрів із 20-ти, а після того, як люксембуржця замінив Кулач — і момент, коли Владиславу забракло кількох сантиметрів, щоб дотягнутися до м’яча після прострілу вздовж воротарського від Лєднєва.

Втім, в останню 10-хвилинку динамівцям вдалося дотиснути суперників, втіливши дві свої гольові нагоди в забиті м’ячі. На 80-й хвилині Денис Антюх після прострілу Даниїла Скорка вздовж лінії штрафного відзначився гарматним ударом у “дев’ятку” воріт “Люцерна”, а наприкінці матчу Денис Гармаш, прийнявши передачу від Кулача, обіграв суперника на куті воротарського та відправив м’яч повз голкіпера у дальній кут — 3:3.

Тепер на Луческу і компанію очікує другий підготовчий збір у Швейцарії.