dinamo-rozgromilo-naytitulovanishiy-klub-bilorusi-naprikintsi-zboru-v-turechchini

"Динамо" розгромило найтитулованіший клуб Білорусі наприкінці збору в Туреччині

• 15379 переглядiв

КИЇВ. 9 лютого. УНН. Київське "Динамо" завершило міжсезонну підготовку контрольним матчем із віце-чемпіоном Білорусі минулого сезону, найтитулованішим клубом країни (15 титулів в білоруській першості) – "БАТЕ", передає кореспондент УНН.

Вже на 7-й хвилині комбінаційну атаку завершив Віктор Циганков точним ударом низом з лівої ноги. Наприкінці 20-хвилинки Карлос Де Пена оформив красивий, результативний штрафний удар. Згодом автогол до свого пасиву записав гравець білорусів Копитович (3:0).

Довгий час було гольове затишшя у матчі, проте з 78 хвилини команди обмінялися двома забитими м'ячами в кожну із рамок воріт. За "біло-синіх" відзначилися Дуелунд та Родрігес, а за "БАТЕ" Умаров і Сорока. Як наслідок впевнений виграш підопічних Луческу – 5:2.

Уже цього тижня для команди Мірчі Луческу відновляться офіційні матчі сезону, найближчий із них з "Олімпіком" 13-го лютого.