dinamo-ta-zorya-ne-viyavili-peremozhtsya-v-ochnomu-protistoyanni

"Динамо" та "Зоря" не виявили переможця в очному протистоянні

• 11132 переглядiв

КИЇВ. 4 жовтня. УНН. У поєдинку “срібного” та бронзового призерів попереднього розіграшу УПЛ — “Динамо” та “Зоря” зіграли внічию на НСК “Олімпійський”, передає кореспондент УНН.

Атака гостей на 65 хвилині стала першою результативною у матчі. Владислав Кочергін наважився на потужний постріл з дальньої дистанції — Бущан виявився безсилим — 1:0.

Відповідь команди Луческу відбулася через десять хвилин. Словенець Вербич ефектним фінтом обійшов суперника та з другої спроби доправив м’яч у сітку. На більше команд не вистачило — 1:1.

Варто зазначити, що “Динамо” при Мірчі Луческу у всіх турнірах ще не програвало — 9 матчів: 7 перемог та 2 нічиї.

Додамо, в турнірній таблиці має 11 очок — перше місце. “Зоря” набрала 5 пунктів.