dinamo-vdruge-zvelo-vnichiyu-kontrolniy-poyedinok-u-shveytsariyi

"Динамо" вдруге звело внічию контрольний поєдинок у Швейцарії

• 10394 переглядiв

КИЇВ. 3 липня. УНН. У день матчу національної збірної України в 1/4 фіналу Євро-2020 київське "Динамо" провело другий спаринг на тренувальному зборі. Суперником став ФК "Лозанна" зі Швейцарії, передає УНН з посиланням на сайт "біло-синіх".

На сьомій хвилині Лєднєв після пасу Шапаренка увірвався до штрафного і рухався з м'ячем до воріт, проте його прорив не за правилами зупинив Монтейру, і арбітр призначив пенальті у ворота "Лозанни". 11-метровий реалізував Родрігес, розвівши м'яч і воротаря по різних кутах.

Ведучи в рахунку, кияни на якийсь час віддали ініціативу господарям поля. У середині тайму лозанці провели кілька небезпечних атак, але без дивідендів.

На початку другої 45-хвилинки суперники організували взяття воріт. Койл, прийнявши м'яч в штрафному майданчику, продавив Вівчаренка і з кута воротарського прострілив в центр, де Рібейро випередив Дубінчака і переправив м'яч до сітки – 1:1.

Примітно, що 7-го липня "динамівці" проведуть наступний спаринг – суперником стане ФК "Люцерн".

У першому спарингу "Динамо" зіграли внічию із "Базелем" (4:4).