dinamo-vtratilo-peremogu-u-drugiy-kontrolniy-gri-v-marbelyi

"Динамо" втратило перемогу у другій контрольній грі в Марбельї

• 12414 переглядiв

КИЇВ. 24 січня. УНН. На території Футбольного центру Марбельї в Іспанії київське “Динамо” зіграло другий контрольний поєдинок проти бухарестського “Стяуа”, передає кореспондент УНН.

Перший небезпечний момент кияни створили з кутового, коли Фран Соль ударом головою ледь не відкрив рахунок, проте воротар у карколомному стрибку перевів м’яч вище воріт. Далі “біло-сині” забили, але боковий рефері відмінив взяття воріт через офсайд.

На 31 хвилині вже кіпер Маханьков рятував український клуб, потягнувши м’яч з-під поперечини. Матч підходив до нульового завершення, як команди порадували обміном голами. На 90 хвилині Сідклей зі штрафного обвів стінку польових гравців і засмутив румунів. Але помилка на виході з воріт та відпускання оборонця від себе Хори дозволило представнику “Стяуа” зрівняти рахунок на 94 хвилині — 1:1.

“Динамо” (перший тайм): Маханьков, Кравченко, Бурда, Шабанов, Піварич, Че Че, Андрієвський, Шапаренко, Циганков, Цитаїшвілі, Соль.

“Динамо” (другий тайм): Нещерет, Кендзьора, Попов, Алібеков, Сідклей, Сидорчук, Гармаш, Смирний, Шепелєв, Супряга, Русин.

Зауважимо, що свій заключний матч на першому тренувальному зборі “Динамо” проведе 26 січня проти чеської “Спарти”, після чого того ж дня повернеться до Києва.