dinamo-zavdalo-rozgromnoyi-porazki-u-sparingu-z-predstavnikom-avstriyi

"Динамо" завдало розгромної поразки у спарингу з представником Австрії

• 8556 переглядiв

КИЇВ. 10 липня. УНН. "Динамо" провело четвертий спаринг на тренувальному зборі в Австрії. Суперником підопічних Олександра Хацкевича виступив представник регіональної ліги Австрії – "Цирль", передає УНН.

Ударний проміжок провели “біло-сині” з середини першого тайму і до перерви. Спочатку рахунок відкрив Бесєдін ударом головою після подачі з кутового Андрієвського. Далі Віталій Буяльський оформив гол-красень — пробив здалеку у дев’ятку воріт.

Також ефектний прохід та обіграш трьох суперників продемонстрував Георгій Цитаішвілі. В одному з інших епізодів він віддав результативний навіс з бровки на Де Пену.

У другій половині Шапаренко скористався грубою помилкою в центрі захисту австрійців, а згодом Піварич пробив з гострого кута і м’яч залетів до сітки через помилку кіпера — 5:0.

Зазначимо, наступний спаринг “біло-сині” проведуть 13 липня проти ФК “Брентфорд” з англійського Чемпіоншипа.