dinamo-zaznalo-porazki-vid-chinnogo-chempiona-bolgariyi

"Динамо" зазнало поразки від чинного чемпіона Болгарії

• 14942 переглядiв

КИЇВ. 31 січня. УНН. ФК "Динамо" провів перший контрольний матч на заключному етапі підготовки до поновлення сезону. У турецькій Анталії суперником підопічних Мірчі Луческу став незмінний чемпіон Болгарії дев’яти останніх сезонів – "Лудогорець". Про це інформує прес-служба "біло-синіх", передає УНН.

Деталі

Команди обережно розпочали гру, однак поступово “біло-сині” прибрали ініціативу до своїх ніг. На 23-й хвилині підопічні Мірчі Луческу відкрили рахунок. Точніше, допоміг це зробити команді суперник: Шапаренко обігрався з Буяльським, увірвався до штрафного майданчика, віддавав передачу на Бєсєдіна, але Артема випередив захисник “Лудогорця” Вердон, який зрізав м’яча у власні ворота — 1:0.

Повівши в рахунку, кияни заспокоїлися, дозволивши супернику створити кілька атак. І якщо кілька ударів у виконанні футболістів “Лудогорця” виявилися неточними, то на 39-й хвилині бразильцю Каулі було важко схибити з кількох метрів після того, як Бущан, вибиваючи м’яча, влучив у ногу Забарного, тим самим дозволивши болгарському клубу зрівняти рахунок — 1:1.

Після перерви “динамівці” вийшли на поле, сповнені рішучості знову вийти вперед, однак аналогічні думки були й у “Лудогорця”. І якщо Сидорчук встигнув вибити м’яча з-під ніг у Кешеру, який був готовий пробити з вигідної позиції з меж штрафного майданчика, то завадити Са точно пробити по воротах із кількох метрів після подачі з кутового ніхто не зміг — 1:2.

Склад “Динамо”:

Бущан (Нещерет, 46), Миколенко (Ванат, 82), Попов, Забарний (Шабанов, 60), Кендзьора (Н.Волошин, 76), Сидорчук, Шапаренко (Шепелєв, 68), Буяльський (Лєднєв, 68), де Пена (Сідклей, 60), Родрігес (Караваєв, 60), Бєсєдін (Супряга, 76).

Доповнення

Свій наступний матч “біло-сині” проведуть 1 лютого, коли зіграють із тбіліським “Динамо”.