dinamo-zaznalo-porazki-vid-kazakhskogo-klubu

"Динамо" зазнало поразки від казахського клубу

• 13520 переглядiв

КИЇВ. 13 лютого. УНН. Київське "Динамо" провело п'ятий контрольний матч на заключному навчально-тренувальному зборі в Туреччині. Суперником підопічних Олексія Михайличенко став казахстанський "Тобол", передає кореспондент УНН.

Перша половина пройшла позитивно для “біло-синіх” — іспанський форвард Фран Соль головою замкнув подачу з кутового від де Пени, а Дуелунд подвоїв рахунок також після розіграшу кутового. Наприкінці тайму кияни порушили правила, заваливши суперника на газон у власній карній. Як наслідок Нургалієв відзначився з пенальті.

По перерві “біло-сині” отримали три м’ячі у власну сітку від Мужикова, Муртазаєва і Аветісяна — 2:4.

“Динамо”: Кучерук (Бущан, 46), Піварич (к), Сирота, Романчук, Кузик (Караваєв, 69), Андрієвський, Дуелунд (Шапаренко, 46), де Пена, Кадірі, Сухоручко (Сидорчук, 71), Соль.

Зауважимо, що “Тобол” за підсумками сезону 2019 року в чемпіонаті своєї країни посів четверте місце.