dinamo-zdobulo-minimalnu-peremogu-na-starti-yunatskoyi-ligi-uyefa

"Динамо" здобуло мінімальну перемогу на старті Юнацької Ліги УЄФА

• 7114 переглядiв

КИЇВ. 4 жовтня УНН. Київське “Динамо” U-19 провело домашній поєдинок першого кола Юнацької Ліги УЄФА проти чемпіона Болгарії — ФК “Септемврі” U-19 із Софії, передає кореспондент УНН.

Під завершення тайму киянам вдалося змінити цифри на табло стадіону “Динамо” ім. В.Лобановського. Вікентій Волошин відзначився головою з передачі Яроша.

На 60 хвилині господарі втратили гарний шанс на подвоєння рахунку. Микола Ярош з лівої бровки навісив, але Максим Духан направив м’яч трохи вище поперечини. Ще через кілька хвилин Микола Ісаєнко втратив стовідсоткову нагоду — кіпер гостей провалився, але наш футболіст примудрився не влучити у пусту рамку воріт буквально з кількох метрів.

Домінація “динамівців” продовжувалася і вже на 69 хвилині небезпечне виконання штрафного продемонстрував Цітаішвілі — знову кількох сантиметрів не вистачило до цілі.

За 18 хвилин до кінця основного часу Славі Косов залишив болгар у меншості, але усі потуги столичних гравців збільшити переваги виявилися марними — 1:0.

Додамо, що матч у відповідь пройде 24-го жовтня у Болгарії.