dinamo-zvelo-vnichiyu-poyedinok-iz-turetskim-grandom

"Динамо" звело внічию поєдинок із турецьким грандом

• 13657 переглядiв

КИЇВ. 4 серпня. УНН. Київське "Динамо" вирушило до Стамбула, де на Олімпійському стадіоні імені Ататюрка провело товариський матч із грандом турецького футболу – місцевим "Фенербахче", повідомляє УНН з посиланням на сайт "біло-синіх".

На 28-й хвилині “Динамо” вийшло вперед. Циганков класним пасом кинув у прорив Лєднєва по правому флангу, а Богдан, не зустрівши опору, увійшов до штрафного майданчика і обвідним ударом поцілив у дальній кут — 0:1.

Стамбульці же продовжували йти вперед в надії зрівняти рахунок та порадувати вболівальників, які зібралися на трибунах стадіону. І якщо в епізоді з ударом Осайї-Самуеля з меж штрафного майданчика, коли м’яч пролетів у Миколенко поміж ніг, Бойко впорався, то ось на 63-й хвилині господарі таки домоглися свого. Озіл, який має досвід виступів на топ-рівні за “Арсенал”, “Реал” та збірну Німеччини, з правого флангу видав чудовий пас на кут воротарського, а там Пелкас у дотик пробив під нашим голкіпером, який кинувся в ноги.

У підсумку, 1:1 — результативна нічия в спарингу з сильним суперником. Вже 8 серпня на “біло-синіх” чекає непростий поєдинок проти луганської “Зорі” в рамках чемпіонату України.