dnipro-1-perervav-seriyu-porazok-v-chempionati-ukrayini

"Дніпро-1" перервав серію поразок в чемпіонаті України

• 9716 переглядiв

КИЇВ. 10 листопада. УНН. Чернігівська "Десна" не зуміла завоювати дев'яту перемогу в чемпіонаті України в зустрічі 14 туру УПЛ проти "Дніпро-1", передає кореспондент УНН.

В компенсований час до першого тайму тривіальна подача в центр штрафної обернулася для господарів пропущеним м'ячем. Через метушню та невпевнені дії оборонців "Десни" м'яч до сітки проштовхнув Шаповал.

Одна у дебюті другої 45-хвилинки Дмитро Хльобас добив ігровий снаряд у порожню сітку після удару у стійку капітана чернігівців Фаворова – 1:1.

Примітно, що програшна клубна рекордна серія дніпрян з 29 вересня тривала 5 ігор в УПЛ. Наразі клуб набрав 12 очок.

Додамо, що "Десна" має 27 очок і піднялася на 2-й рядок чемпіонату, але у "Динамо" гра у запасі.