dnipro-1-u-matchi-z-chornomortsem-prodovzhili-peremozhnu-seriyu-v-chempionati-ukrayini

“Дніпро-1” у матчі з “Чорноморцем” продовжили переможну серію в чемпіонаті України

• 12795 переглядiв

КИЇВ. 7 грудня. УНН. У завершальному поєдинку 17-го туру Української Прем’єр-ліги в гості до одеського “Чорноморця” завітав “Дніпро-1”, повідомляє УНН з посиланням на сайт “Дніпра-1”.

Одесити фактично першу небезпечну атаку завершили голом — Ісаєнко головою замкнув навіс з лівого флангу з центру карного майданчику. Але дніпряни відповіли дуже швидко: Гуцуляк п’ятою відкотив м’яч Піхальонку, і той пробив між ніг Кузику, після чого сфера влучила у нижній кут воріт Кучерука — 1:1.

В одному з моментів другої 45-хвилинки одесити зупинили прохід Джурасека з порушенням правил у власному карному майданчику, і Довбик з 11-метрової позначки вивів спортклубівців вперед.

На 74-й хвилині комбінація Піхальонок — Довбик — Ігнатенко завершилася невідпорним ударом останнього і після спілкуванням із арбітрами за відеосистемою, рефері зарахував гол (3:1).

Дніпряни виграли п’ятий поєдинок поспіль і з 37 очками йдуть на третій сходинці.