dnipro-1-vpershe-v-istoriyi-ocholiv-turnirnu-tablitsyu-upl

“Дніпро-1” вперше в історії очолив турнірну таблицю УПЛ

• 14262 переглядiв

КИЇВ. 8 серпня. УНН. “Дніпро-1” під орудою Ігоря Йовічевіча завдав поразки “Маріуполю” у грі третього туру УПЛ, повідомляє УНН з посиланням на сайт переможців.

Гра розпочалася атаками господарів і вже на 3-й хвилині Назаренко свій прохід завершив потужним ударом у поперечину. Спортклубівці продовжили атакувати, постійно тримаючи у напрузі захист маріупольців. Поступово пішли і стандарти, і після чергового кутового Чуже під гострим кутом пробив у поперечину, а Довбик був першим на добиванні — Кудрик відбив м’яч вже за лінією воріт — 1:0.

Спортклубівці спокійно продовжили контролювати ситуацію на полі, нічого не дозволяючи створити супернику біля власних воріт, при цьому у власну чергу проводячи різкі контратаки. Одна з таких комбінацій закінчилася другим взяттям воріт — класична атака “віялом” із флангу на фланг Піхальонок — Довбик — Назаренко завершилася влучним ударом останнього у дальній нижній кут — 2:0.

На 77 хвилині В’юнник скоротив відставання, але через 5-ть хвилин гості залишились у меншості після того, як Драмбаєв грубо порушив правила на Джурасеку, і отримав другу жовту картку.

У підсумку спортклубівці одержують перемогу (2:1) і вперше в історії очолюють турнірну таблицю УПЛ, маючи в активі сім пунктів. “Маріуполь” має лише один бал.

У четвертому турі “Дніпро-1” зіграє з іншим лідером першості “Десною” (мають 6 очок і гру в запасі).