dnipro-1-zdolav-autsaydera-upl-ta-prodovzhiv-peremozhnu-seriyu

"Дніпро-1" здолав аутсайдера УПЛ та продовжив переможну серію

• 15996 переглядiв

КИЇВ. 11 грудня. УНН. У 18-му турі Української Прем'єр-ліги головний аутсайдер "Маріуполь" приймав претендента на медалі турніру – "Дніпро-1", передає УНН з посиланням на сайт змагань.

Після забитого голу з пенальті зусиллями Артема Довбика, ситуацію для господарів погіршило вилучення Кащука на 45 хвилині. Після відпочинку Піхаленок подвоїв перевагу ударом з другого пенальті, а бразилець Білл поставив крапку у грі на 78 хвилині – 0:3.

Примітно, що зі статистичного боку дніпряни повністю домінували на полі (71 відсоток володіння м'ячем, 10 проти 4 ударів, 4:2 за кутовими).

"Дніпро-1" набрав 40 очок, здобувши шість поспіль виграшів, і гарантовано йде на зимову перерву в чемпіонаті на третій сходинці. "Маріуполь" продовжує бути останнім з 8 очками.