dnipro-peremig-khimik-u-tsentralniy-gri-ukrayinskoyi-superligi

"Дніпро" переміг "Хімік" у центральній грі української Суперліги

• 8184 переглядiв

КИЇВ. 13 жовтня. УНН. У зустрічі баскетбольного чемпіонату України “Суперліга” зустрілися “срібний” та бронзові призери минулорічного сезону — “Дніпро” приймав “Хімік”, інформує УНН із посиланням на сайт дніпрян.

Гра виявилася дуже рівною, а суперники гідні один одного. Максимальний розрив в рахунку досягав всього дев’яти очок. Южненці були трохи краще в контролі підбирання і трохи частіше потрапляли дальні спроби. “Дніпро” тиснув з “фарби” і точніше пробивав штрафні. На 6 з 8 з периметра від Марченка господарі відповіли 17-ма очками Закурдаєва.

По суті, все вирішили втрати. У четвертій чверті южненці, вже під завісу матчу, кілька разів дуже прикро втратили м’яч. То Едвін випустив м’яч за бокову під пресингом Ревзіна, то Джонс двічі не розібрався в досить рядових ситуаціях. А “Дніпро” у відповідь свої шанси реалізовував. За 8 секунд до кінця матчу за рахунку 76:73 на користь господарів у южненців після тайм-ауту була можливість зрівняти рахунок, колишній гравець “Дніпра” Мальчевський змастив свою спробу і упустив можливість перевести матч у додатковий час.

Зауважимо, що в інших поєдинках “Київ-Баскет” здобув історичну першу перемогу в історії клубу в Суперлізі, обігравши “Запоріжжя” — 102:83, а “Політехнік” поступився “Одесі” 76:81.