dnipro-vidkriv-rakhunok-u-chvertfinalniy-seriyi-superligi-z-basketbolu

"Дніпро" відкрив рахунок у чвертьфінальній серії Суперліги з баскетболу

• 8236 переглядiв

КИЇВ. 28 березня. УНН. У першій зустрічі чвертьфінальної серії Суперліги України з баскетболу до баскетболістів “Дніпра” у гості завітав БК “Одеса”, передає кореспондент УНН.

Після триочкового від Маскима Пустозвонова одесити зуміли вирватися вперед 6:9. Ще два дальніх влучання Пустозвонова дозволили “Одесі” триматися на рівних за підсумками першої чверті — 22:21. Вибуховий виступ у другій чверті продемонстрував лідер “Дніпра” Олександр Мішула, який набрав 12 очок і дозволив своїй команді відправитися на велику перерву за лідерства 44:41.

Вирішальним у поєдинку стала 4-та чверть в якій господарі відірвалися у рахунку і не дали шансів одеситам наблизитися до себе — 92:82.

Статистика гравців “Дніпра”: Тимофеєнко 27 очок, Мішула 16, “Одеси” — Мейсі 21, 8 передач, Хелманіс 16, Пустозвонов 12 + 11 пд.

Додамо також, другий матч серії команди зіграють в Одесі 30 березня.