donetskiy-shakhtar-na-ostannikh-khvilinakh-virvav-peremogu-u-vorskli

Донецький “Шахтар” на останніх хвилинах вирвав перемогу у “Ворскли”

• 11646 переглядiв

КИЇВ. 26 лютого. УНН. “Шахтар” у рамках 19-ого туру української Прем’єр-ліги на останніх хвилинах вирвав перемогу у матчі із полтавською “Ворсклою”, повідомляє кореспондент УНН.

У порівнянні із матчем з “Сельтою”, Пауло Фонсека зробив три заміни — замість Івана Ордеця на поле вийшов Олександр Кучер, Максима Малишева замінив Тарас Степаненко, замість Тайсона на фланзі вийшов Бернард.

У складі полтавчан дебютували орендований у “Динамо” Сергій Мякушко, В’ячеслав Шарпар, який приєднався до команди цього міжсезоння, також свій другий матч за полтавців зіграв молодший брат легендарного захисника “Ворскли” Арменда Далкку, Ардін.

З перших хвилин гірники заволоділи м’ячем, не поспішаючи проводячи власні атаки на ворота полтавчан, втім перший більш-менш небезпечний момент створили саме полтавці — Одарюк навісив з флангу, а Мякушко пробивав по воротах, втім не з надто акцентованим ударом півзахисника, Андрій П’ятов впорався. Відповіли гірники одразу ж — випадом Бернарда, втім бразилець відверто поскупився не віддавши пас на Коваленкка, який набігав паралельним курсом на ворота Шуста.

На 19-ій хвилині Фред перевірив на міцність стійку воріт “Ворскли” — із надпотужним ударом бразильця каркас харківських воріт впорався, заодно підстрахувавши Шуста.

А на 27-ій хвилині забила “Ворскла” — у контратаці М’якушко віддав на Дмитра Хльобаса і “злий геній” донеччан впевнено переграв П’ятова. Це, до речі, вже шостий гол у кар’єрі Хльобаса в ворота гірників.

Через три хвилини зрівняти рахунок міг Густаво-Бланко Лещук — український аргентинець пробивав головою після подачі кутового, втім Богдан Шуст зумів перевести удар нападника у перекладину, яка вдруге підстрахувала кіпера полтавчан. Удар після пасу Коваленка у Бланко-Лещука результативним теж не вийшов — м’яч пройшов повз ворота.

Другий тайм розпочався із атак гірників, непогано увійшов у гру Тайсон, який по перерві замінив Бернарда — спочатку бразилець дещо неточно із середньої відстані пробивав по воротах полтавчан, потім той же Тайсон не зумів реалізувати вихід “на побачення” із Шустом.

На 63-ій хвилині рахунок зрівнявся — Ісмаїлі, пройшовши по флангу, пробив — Шуст його удар парирував, втім відбив круглого якраз у Віктора Коваленка, від якого м’яч і залетів у ворота “Ворскли” — 1:1.

На останній хвилині матчу гірникам вдалось вийти вперед — Факундо Ферейра встиг на добивання після удару Бланко-Лещука — 2:1.

“Шахтар” після гри продовжує тепер із 53 очками лідирувати у турнірній таблиці, “Ворскла” із 23-ма заліковими балами залишається на сьомому місці.

Як повідомляв УНН, кропивницька "Зірка" внічию зіграла із "Дніпром".