dovbik-obiyshov-zinchenka-stavshi-naymolodshim-avtorom-gola-v-istoriyi-ukrayini-na-yevro

Довбик обійшов Зінченка, ставши наймолодшим автором гола в історії України на Євро

• 36636 переглядiв

КИЇВ. 30 червня. УНН. Артем Довбик став наймолодшим автором гола в історії України на чемпіонаті Європи, пише УНН.

Нагадаємо, збірна України у 1/8 фіналу чемпіонату Європи обіграла збірну Швеції в додатковий час.

Переможний гол збірної України забив нападаючий Артем Довбик, завдяки чому у віці 24 років та 9 днів він став наймолодшим автором гола в історії України на Євро.

Артем Довбик обійшов півзахисника Олександра Зінченка, який відкрив рахунок в матчі зі Швецією. Той забив у віці 24 років та 196 днів.

Артем Довбик побив рекорд, що раніше належав Мішелю Платіні — забитий ним у грі між збірними України та Швеції м’яч став найбільш пізнім за часом переможним голом на чемпіонаті Європи.

First goal for Ukraine
 Super substitute
 National hero

Artem Dovbyk @uafukraine | #EURO2020 pic.twitter.com/l70XHPSRUR

— UEFA EURO 2020 (@EURO2020) June 29, 2021

Так, збірна України перемогла шведську збірну у 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу з рахунком 2:1 та переходить до чвертьфіналу.

У чвертьфіналі Україна зустрінеться зі збірною Англії, яка з рахунком 2:0 здолала німців. Матч відбудеться у Римі.