druga-peremoga-vivela-ukrayinu-u-superfinal-yevroligi-z-plyazhnogo-futbolu

Друга перемога вивела Україну у Суперфінал Євроліги з пляжного футболу

• 8732 переглядiв

КИЇВ. 7 липня. УНН. У третьому турі першого відбірного етапу Євроліги-2019 збірна України з пляжного футболу виграла в Польщі й вийшла до Суперфіналу турніру, інформує УНН з посиланням на УАФ.

Після поразки в другому турі від збірної Португалії підопічним Євгена Варениці, аби пробитися до Суперфіналу Євроліги, неодмінно треба було перемагати Польщу. Поляки, які майже втратили шанси на кваліфікацію до фінальної частини змагань, тим не менш дали “синьо-жовтим” справжній бій.

У першому періоді на майданчику точилася рівна боротьба, і суперникам не вдалося забити жодного м’яча. Лише у другій 12-хвилинці українці відкрили рахунок. На 17-й хвилині відзначився Ярослав Заворотний.

Незважаючи на численні спроби обох супротивників змінити результат до кінця зустрічі, зробити це їм не вдалося. 1:0 — мінімальна перемога України.

Отже, “синьо-жовті” набрали у відбірному турнірі шість очок і кваліфікувалися до Суперфіналу Євроліги, що проходитиме 5-8 вересня в португальському містечку Фігейра-да-Фош.

Варто відзначити, що до цього українці завдали поразки швейцарцям та поступилися португальцям.