druga-porazka-pospil-mariupol-obigrav-zoryu-v-upl

Друга поразка поспіль: "Маріуполь" обіграв "Зорю" в УПЛ

• 12895 переглядiв

КИЇВ. 13 вересня. УНН. Луганська “Зоря” зазнала мінімального фіаско у зустрічі з “Маріуполем” у Запоріжжі на “Славутич-Арені”, передає кореспондент УНН.

“Маріуполь” створив безліч моментів у поєдинку, але весь час на заваді ставав голкіпер Микита Шевченко. Однак свого гості домоглися одного разу. Топалов домігся свого на 62 хвилині. Йому асистував Кулаков — 0:1.

Відквитати відставання номінальні господарі могли на 78 хвилині, але Єгор Назарина із гарної позиції пробив над поперечиною воріт. За чотири хвилини до кінця гри Данило Ігнатенко залишив своїх партнерів по “Маріуполю” у десятьох, але це не допомогло “Зорі”.

Додамо, що “Зоря” на своєму полі забивала до цього моменту гол в чемпіонатах із 19 жовтня 2019 року впродовж 12-ти ігор. Клуб не набрав жодного пункту в турнірній таблиці.