dubl-arnautovicha-vryatuvav-klub-yarmolenka-vid-porazki-u-gri-apl

Дубль Арнаутовича врятував клуб Ярмоленка від поразки у грі АПЛ

• 9238 переглядiв

КИЇВ. 3 січня. УНН. Футболісти “Вест Хема” і “Брайтона” розділили очки у поєдинку 21 туру Англійської Прем’єр-ліги на “Олімпійському стадіоні”, передає кореспондент УНН.

Обидва колективи по черзі відзначилися активністю в двох проміжках другого тайму. Впродовж трьох хвилин “Брайтон” реалізував дві подачі з кутового. Забивали Стівенс і Даффі.

Також впродовж трьох хвилин “молотобійці” вирівняли становище. У першому епізоді Марко Арнаутович завдяки поставленому корпусу виборов м’яч і з близької дистанції пробив голкіпера. Згодом австрійський зірковий форвард надіслав м’яч у сітку від поперечини, оформивши дубль — 2:2.

Зауважимо, що команда Андрія Ярмоленка з 28 очками йде 10-ми в таблиці. Наступна гра у підопічних Пеллегріні відбудеться вдома проти “Арсеналу”.