dubl-besyedina-priviv-dinamo-do-peremogi-u-gri-vidnovlenogo-upl

Дубль Бесєдіна привів "Динамо" до перемоги у грі відновленого УПЛ

• 14514 переглядiв

КИЇВ. 14 лютого. УНН. "Динамо" на стадіоні ім. Лобановського святкувало виграш над ФК "Олімпік" в рамках 14-го туру чемпіонату України з футболу, передає кореспондент УНН.

Деталі

“Динамо” виявилися не готовими до швидкої атаки донеччан на 19 хвилині. “Олімпік” в дві передачі розібрався оборонною “біло-синіх”. Відзначився Алваренга.

Кияни практично свій перший небезпечний момент реалізували. На 30 хвилині Циганков потужно пробив із дальньої відстані, голкіпер відбив м’яч перед собою, а Артем Бесєдін у падінні головою додав м’яч у сітку воріт (1:1). На 42 хвилині Бесєдін забив ще раз, але арбітр відмінив взяття воріт — був зафіксований оффсайд.

Тільки в заключній 15-хвилинці “Динамо” зуміли вийти вперед. Віталій Буяльський ударом зльоту вразив сітку воріт опонентів, а також Бесєдін на 90-й хвилині забив схожий м’яч зі своїм першим — Циганков влучив у стійку, а форвард у падінні головою відправив ігровий снаряд у порожню сітку воріт (3:1).

Доповнення

“Динамо” набрало 33 очки і зміцнило лідерство в чемпіонаті. “Олімпік” залишився із 17-ма очками (7-й рядок).