dubl-dembele-viviv-barselonu-u-chvertfinal-kubku-ispaniyi

Дубль Дембеле вивів "Барселону" у чвертьфінал Кубку Іспанії

• 7786 переглядiв

КИЇВ. 18 січня. УНН. Трьома матчами у відповідь закінчилася фаза 1/8 фіналу Кубку Іспанії з футболу, повідомляє кореспондент УНН.

У протистоянні “Барселони” із “Леванте” “блаугранос” необхідно було відіграватися після поразки у першій зустрічі (1:2). Протягом двох хвилин першого тайму (30 і 31-ї) французький форвард каталонців Усман Дембеле оформив дубль. Спочатку форвард отримав м’яч від партнера. Захисник “Леванте” хотів вибити ігровий снаряд, але потрапив ним у француза. Далі м’яч перелетів за комірець воротарю “Леванте”.

В іншому моменті ще один швидкий відрив дозволив Дембеле обіграти воротаря “Леванте” при виході віч-на-віч. Інша швидка контратака “Барселони” призвела до встановлення остаточного рахунку 3:0 завдяки зусиллям Мессі.

Підсумковий рахунок двоматчевого протистояння 4:2 за “Барселоною”.

Варто додати, що іншими чверть фіналістами також стали “Бетіс” та “Еспаньйол”, які вибили з турніру “Реал Сосьєдад” і “Вільяреал” відповідно.